Bülten Aboneliği

Teslimat Koşulları

   Firmamız güvenilir sipariş ve hızlı teslimat ilkeleri doğrultusunda çalışmaktadır. Siparişini verdiğiniz ürün ile adresinize gelen ürün kesinlikle aynı olacaktır. Sipariş verdiğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması halinde, sizi bu konuda bilgilendiriyor ve başka bir ürün talep edip etmediğinizi soruyoruz. Sizden bir talimat gelmediği sürece asla farklı bir markanın ürününü veya talep ettiğiniz üründen farklı bir modeli size göndermiyoruz.

   Sipariş vermeden önce iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünün stok durumunu öğrenebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ürün, stoklarda mevcut olması durumunda, sonraki gün kargo şirketine, varsa kullanım kılavuzu ve garantisi ile birlikte teslim edilir. Kargo şirketi sipariş verdiğiniz kentin veya semtin uzaklığına bağlı olarak ürünü 1 ile 5 iş günü içerisinde, sipariş ve ödeme sayfasında bildirmiş olduğunuz adrese teslim eder. Resmi tatiller iş günü kapsamına girmemektedir.    

   Kargo için sizden tahsil edilen ücreti, ürünün siparişini vermeden önce görebilirsiniz. Ürünün kargo ücretini siparişini verdiğiniz ürün ile birlikte ödediğiniz için teslimat esnasında ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Doku Tıbbi Malzeme kargo ücretlerinde herhangi bir uyarı yapmadan değişikliğe gidebilir. Fakat ürünün ödemesi ile birlikte kargo ücreti de tarafımızdan tahsil edilmiş ise sonradan kargo ücretinde değişiklik asla yapılmaz.

  Kapıda ödeme seçeneğinden faydalandıysanız veya ürünün ödemesini yapıp kargo ücretinin ödemesini yapmadıysanız, kargo ücretini ürünü teslim aldığınızda kargo görevlisine yapmanız gerekmektedir. İade ve değişim işlemlerinde siparişinizin tüm kargo ve teslimat ücretleri iade şartları koşullarını esas alınarak yapılacaktır. 

Mağaza Bilgilerimiz

Macun Mahallesi Batı Bulvarı ATB İş Merkezi 1/98-99 Macunköy Yenimahalle / ANKARA

0312 397 88 45 - 46

0312 397 88 47

08:30