Bülten Aboneliği

Gizlilik İlkeleri

   Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile alışverişlerinizde ve üyelik işlemlerinizde kullandığınız bilgileri www.dokutibbimalzeme.com.tr veri tabanında muhafaza ediyoruz. Bu uygulamamız sizlere ödemelerinizde kolaylığın yanı sıra pek çok avantajdan da yararlanma fırsatını sunacaktır. Hangi ürünlerde, hangi tarihler arasında, ne oranda indirim yapıldığına dair bilgileri, bizimle paylaştığınız e-posta adresiniz aracılığı ile size bildiriyor, indirime giren ürünler stoklarımızda tükenmeden önce alışveriş yapma şansını yakalamanızı sağlıyoruz.

   Gizlilik ilkemiz kapsamında, sitemiz üzerinde kullandığınız kişisel bilgilerinizin hiçbiri, başka bir kişi, kurum veya kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Sadece sitemizin veri tabanında korunmaktadır. Sizden bir talimat gelmediği sürece, telefon numaralarınızı, e-posta adreslerinizi ve  kişisel bilgilerinizi farklı bir ticari amaç ile kullandırmıyor ve satmıyoruz. Fakat resmi kurumlar tarafından istenmesi halinde kanun gereği bigilerinizi yalnızca resmi kanallar ile resmi birimlere bildirmek durumunda kalabiliriz. Bu bilgi paylaşımı tamamen mevzuat gereğine uygun şekilde yapılmaktadır.

   www.dokutibbimalzeme.com.tr adresi üzerinden kredi kartınız ile ödeme yapmanız durumunda;  kullandığınız kredi kartlarının numarası, son kullanım tarihleri, CVV2 gibi kartınıza dair bilgileri, çalıştığımız bankalar ile paylaşılmasını kabul etmiş oluyorsunuz. Ödemelerde kullandığınız kredi kartınıza dair bilgileri veri depomuzda muhafaza etmiyoruz, Böylece bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından öğrenilmesi engellemiş oluyoruz. Böylece www.dokutibbimalzeme.com.tr adresinden yaptığınız online alışverişlerde herhangi bir problem yaşanmasını engelliyoruz.

   Ödeme sayfamız üst düzey güvenlik sistemleri ile koruma altındadır. “SSL” sertifikası ile korunmaktadır. Bu sistemi “2D Secure” ve “3D Secure” sistemleri tarafından ekstra güvenlik için desteklenmektedir. Şirketimizin satılması, başka bir şirket ile ortaklık kurulması veya devredilmesi gibi durumlar dışında bilgilerinizin gizli kalacağını taahhüt ederiz.

www.dokutibbimalzeme.com.tr ile ilgili her türlü sorunuzu aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak yöneltebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda size tüm gerekli bilgileri iletecektir.

İletişim Bilgileri

Telefon:0312 397 88 45-46 / 0312 397 92 39 

Fax: 0312 397 88 47

E-posta:
info@dokutibbimalzeme.com.tr

Adres: Macun Mahallesi Batı Bulvarı ATB İş Merkezi 1/98-99 Macunköy Yenimahalle / ANKARA

Mağaza Bilgilerimiz

Macun Mahallesi Batı Bulvarı ATB İş Merkezi 1/98-99 Macunköy Yenimahalle / ANKARA

0312 397 88 45 - 46

0312 397 88 47

08:30